Tysiące wzorów, kolorów i typów wykładzin obiektowych.

Wykładziny Dywanowe

Doradzamy oraz dostarczamy materiały wykończeniowe w całej Polsce.

Wykładziny dywanowe to szybki i wygodny sposób na aranżację podłóg w mieszkaniu, biurze czy hotelu. Miękkie i stosunkowo łatwe w czyszczeniu wykładziny można ułożyć w dowolnym pomieszczeniu i cieszyć się komfortem użytkowania. Wykładziny dywanowe charakteryzują się dobrymi właściwościami izolacyjnymi i wygłuszającymi, a także są miłe dla stóp.
Zainspiruj się naszymi produktami.

Wykładziny PCV

Doradzamy oraz dostarczamy materiały wykończeniowe w całej Polsce.

Dostępne dziś wykładziny PVC nie mają nic wspólnego z popularnym w latach 80. linoleum. Znajdziecie wśród nich elastyczne wykładziny PVC imitujące między innymi drewniane deski, płytki ceramiczne, różne rodzaje ozdobnego kamienia czy beton architektoniczny. Dzięki tak dużej liczbie wzorów bez trudu odnajdziecie wykładzinę idealną do swojego wnętrza, niezależnie od tego, jaki styl wnętrzarski preferujecie.
Zainspiruj się naszymi produktami.

Panele LVT

Doradzamy oraz dostarczamy materiały wykończeniowe w całej Polsce.

Luxury Vinyl Tiles, czyli najprościej tłumacząc, luksusowe płytki winylowe. Pokrótce są to sztywne płytki, w różnych rozmiarach i kształtach. Gdy udają drewno, mają rozmiar i kształt desek, paneli. Gdy udają gres czy kamień, często są prostokątne lub kwadratowe. Swoją strukturą przypominają wykładziny PCW heterogeniczne (warstwowe), jednak z istotnymi różnicami. Najczęściej spotykane są w postaci paneli winylowych.
Zainspiruj się naszymi produktami.

Dystrybucja

Master Kontrakt

Wykładziny Obiektowe

Jednym z ważniejszych elementów każdego wnętrza jest oczywiście podłoga. Nie trzeba nikogo przekonywać, że jest to najbardziej eksploatowana część budynku. Powinna ona być nie tylko wytrzymała, ale również dobrze zaaranżowana.
Villeroy-&-Boch
VHCT
Tubadzin
Sit-In
Polflor
Opoczno
Omexco
New-Trendy
Muraspec
Multicontract
Mapei
Lena-Lighting
Laminam
IPS
Hansgrohe
Deante
Cersanit

Jesteśmy Zaufanym Partnerem

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma została wyróżniona Certyfikatem Rzetelności.W każdej chwili mogą Państwo sprawdzić aktualność naszego Certyfikatu, klikając w poniższy baner.
Doradztwo, Dystrybucja, Obsługa Inwestycji
Master Kontrakt Logo

certyfikatu

master-kontrakt-Rzetelna-Firma